Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های: کوله پشتی
تعداد کارمندان: 200~300
سال تاسیس: 1999
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
معرفی

ZhangJiaGang City FILL-PACK Machinery Co.، Ltd.که در ابتدا به عنوان کارخانه در سال 1999 راه اندازی شد ، این شرکت هر از چند گاهی در زمینه تحقیق و طراحی ، کیفیت و تولید ، فروش و خدمات پس از فروش در حال رشد است.ماشین آلات ما به بیش از 50 کشور جهان و بیش از داخلی فروخته می شود.

چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 0

ما در تولید تجهیزات بسته بندی نوشیدنی و تجهیزات تصفیه آب تخصص داریم.کیفیت در حال حاضر از استاندارد آشامیدنی گذشته است. در حال حاضر ما خطوط تولید آب معدنی ، آب خالص ، آب میوه ، نوشیدنی چای ، نوشیدنی شیر و نوشیدنی گازدار با ظرفیت 1000-20000 بطری/ساعت را تولید می کنیم.خطوط تولید سرکه ، سس سویا و شراب 1000-20000 بطری/ساعت ؛آب گالن 3-5 گالن با ظرفیت 60-1200 بشکه در ساعت و تصفیه خانه های آب 1 تا 30 تن در ساعت.ما ماشین آلات جداگانه یا پروژه کلید در دست ارائه می دهیم.

محصولات ما هر ساله توسط دفتر کیفیت و نظارت فنی بازرسی کیفیت را انجام می دهند.ما در سال 2011 از بازرسی CE ایتالیا عبور می کنیم.

چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 1

ما تیم مهندسی توسعه و طراحی تمام وقت داریم ، ما تکنولوژی های آلمان ، ژاپن ، فرانسه ، ایتالیا ، سوئیس را جذب می کنیم ، همراه با شرایط ملی چین برای توسعه نقطه شروع و تجهیزات پیشرفته پر کردن تجهیزات ، درجه اتوماسیون برای دستیابی به سطح پیشرفته.

چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 2

ما دارای کارخانه مدرن 3700 متر مربع مطابق با استانداردهای سیستم صدور گواهینامه ISO9001: 2000 با انواع تجهیزات پردازش پیشرفته و تجهیزات آزمایش ، تکنسین های مجرب ، مدیریت علمی و دقیق ، همه برتری FILLPACK در سیستم تولید محصول را تشکیل می دهند ، که قوی ترین حفاظت را برای کیفیت محصول FILLPACK.

چین Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 3

ما به آینده FILLPACK اعتقاد داریم در حالی که شما ما را انتخاب می کنید!

تاریخ

Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Machinery، Ltd. یک شرکت تولیدی و متخصص در تولید انواع تجهیزات بسته بندی و بسته بندی نوشیدنی و تجهیزات تصفیه آب می باشد.

ما در شهر LeYu ، شهر ZhangJiaGang ، استان جیانگ سو ، چین با حمل و نقل مناسب واقع شده ایم.


شرکت ما بیش از 15 سال تاسیس شده است. ما نه تنها تجربه تولید خوبی داریم بلکه فناوری پیشرفته ای را نیز در داخل و خارج از کشور ارائه کرده ایم. ما ماشین آلات خود را هر ساله با کار حرفه ای و صادقانه به بسیاری از کشورها صادر می کنیم. بنابراین ، ما در بین مشتریان شهرت بالایی کسب کرده ایم.


در حال حاضر ، ما می توانیم آب معدنی یا خطوط تصفیه آب خالص تولید کنیم . دستگاههای پر کننده آب معدنی بتول و آبهای خالص با بطری 1000-20000 در ساعت؛ 5 دستگاه پر آب بشکه گالن؛ بطری PET یا آب بطری های شیشه ای و خطوط تولید نوشیدنی چای با 1000 تا 200 بطری در ساعت ؛ خطوط بسته بندی نوشابه گازدار و پر کننده آبجو با 1000 تا 1000 بطری در ساعت؛ خطوط تولید R برای سرکه ، سس سویا و دستگاههای پر کننده شراب با بطری 1000-20000 در ساعت ، هر خط تولید مایع لبنی.

"صداقت ، اخلاص و حسن نیت" روح ما است ، در حالی که "فناوری بالا ، کیفیت بالا و سطح بالا" همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان با خدمات پس از فروش خوب خود انجام می دهیم. ما دوست داریم با دوستان خود همکاری کنیم و با هم توسعه پیدا کنیم. همه دوستانی که در خانه و خارج از کشور هستند به گرمی استقبال می کنند تا از ما دیدن کنند.

سرویس

1. نصب و تنظیم

پس از ورود تجهیزات به سایت مشتری ، مشتری وظیفه بسته بندی و تنظیم تجهیزات را مطابق ترسیم محل قرار گیری بر عهده دارد. و تحت راهنمایی تکنسین های نصب ما انجام می دهد. هزینه کارمندان در آخر تصمیم گرفته می شود.

2. آموزش

1. ما وظیفه ارائه آموزش فنی را به کاربر داریم. محتوای آموزشی شامل ساختار و نگهداری تجهیزات ، کنترل و عملکرد تجهیزات است. از طریق آموزش ، کادر فنی کاربران می توانند مهارت و مهارت کارآیی و نگهداری را به خوبی درک کرده و به موقع با مشکلات عمومی مقابله کنند. ما کادر فنی واجد شرایط برای راهنمایی را تعیین خواهیم کرد.

2. خریدار می تواند برای یادگیری کارمندان خود را به شرکت ما بفرستد.

3. تضمین کیفیت

1. ما تضمین می کنیم کالاهای ارائه شده کاملاً جدید هستند ، مورد استفاده قرار نمی گیرند ، با جدیدترین طراحی و مواد مناسب ساخته شده ، و تضمین می کنیم مشخصات تجهیزات مطابق با قرارداد است.

2. ما تضمین می کنیم که خط تولید شاخص های عملکرد فنی محصول در مدت 5 روز پس از عملیات تغذیه از طریق راهنمایی صحیح نصب و راه اندازی.

3. ما مسئول خطا و آسیب خط تولید ناشی از طراحی ، فن آوری ، ساخت ، نصب ، تنظیم و نقص مواد و غیره هستیم که همه متعلق به مسئولیت ما هستند.

4- مدت ضمانت 12 ماه پس از بررسی پذیرش خط تولید است. در صورت وجود تفاوت بین تجهیزات مبله در کارخانه مشتری و تجهیزات مربوط به قرارداد ، کاربران حق دارند کتاب بازرسی را به بخش حقوقی تحویل دهند تا در مدت ضمانت کالا مطالبه جبران خسارت به شرکت ما کنند.

4- ضمانت

12 ماه دوره نگهداری را به مشکلی که در طراحی ، ساخت و کیفیت مواد ما ایجاد شده ، پیشنهاد کرده و قطعات فوق و خدمات موثر را به همین دلیل به صورت رایگان ارائه دهید. ما بعد از تمام مدت خدمات پس از دوره تضمین ، پشتیبانی فنی گسترده و مطلوب را ارائه خواهیم داد.

تیم ما

شرکت ما دارای یک تیم فن آوری قوی برای تولید نوشابه های بسته بندی است که شرکت ما را در حال رشد می کند. بخش ویژه فروش خارجی، بخش تولیدی ویژه، کارشناس فنی ویژه وجود دارد که در حال حاضر یک مهندس ارشد برای تمام ماشین آلات خط و 5 مهندس که می توانند به خارج از کشور برای خدمات خارج از کشور، آنها مهارت خوب در راه اندازی ماشین آلات در داخل و خارج از کشور، ویژه گروه بسته و حمل و نقل.

ما می توانیم ماشین ها را به طور جداگانه ارائه دهیم یا ارائه خدمات به مشتریان را به دست آوریم. ما می توانیم تا کنون پشتیبانی تکنسین رایگان انجام دهیم .

ما خوشحالیم که به شما خدمات خوب و پشتیبانی فنی ارائه می دهیم.

پرسش و ارتباط شما را خوش آمد می گوییم