در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط گازدار به روسی بسته بندی شود.

August 2, 2023

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط گازدار به روسی بسته بندی شود.

فرآیند شستشوی بطری:بطری وارد ماشین لباسشویی می شود، سطوح داخلی و خارجی بطری تمیز می شود و کثیفی ها و مواد خارجی پاک می شوند.بطری ها بازرسی می شوند تا بطری های شکسته یا معیوب را حذف کنند.بطری تمیز شده به مرحله بعدی می رود.

 

فرآیند پر کردن:بطری ها وارد دستگاه پرکن می شوند، به طور خودکار در موقعیت و تراز قرار می گیرند.دستگاه پرکننده به طور دقیق نوشیدنی گازدار را با توجه به ظرفیت پر کردن از پیش تعیین شده در بطری پر می کند.گاز کربناته ممکن است در طول فرآیند پر کردن تزریق شود و به نوشیدنی یک اثر گازدار بدهد.پس از اتمام پر کردن، بطری به مرحله بعدی می رود.

 

فرآیند بسته شدن درپوش:بطری وارد دستگاه درپوش می شود و درپوش یا درپوش به طور خودکار نصب می شود.پس از بسته شدن درب بطری، بطری به مرحله بعدی می رود.

 

فرآیند برچسب زدن:بطری وارد دستگاه لیبل‌زنی می‌شود و برچسب حاوی اطلاعات محصول، لوگوی برند و غیره به طور خودکار چسبانده می‌شود.

 

فرآیند بسته بندی محصول نهایی:بطری ها برای عملیات بسته بندی مانند بسته بندی، لیبل گذاری و ... وارد دستگاه بسته بندی می شوند. پس از بسته بندی، نوشابه گازدار تمام شده از خط تولید خارج می شود و آماده ارسال به بازار است.

 

ویژگی های اصلی خط تولید کربناتاسیون اتوماسیون بالا، تولید کارآمد و قابلیت اطمینان است.چنین خط تولیدی می تواند کارایی تولید را بهبود بخشد، هزینه های نیروی کار را کاهش دهد و ثبات و کیفیت محصول را تضمین کند.در عین حال، از طریق سیستم کنترل و نظارت هوشمند، فرآیند تولید را می توان در زمان واقعی تنظیم و اصلاح کرد تا از پر کردن و بسته بندی دقیق محصولات اطمینان حاصل شود.این امر خط تولید گازدار را به تجهیزات مهمی در صنعت تولید نوشابه‌های گازدار تبدیل می‌کند و راه‌حل‌های تولیدی با کیفیت و بازدهی بالا را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد.

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط گازدار به روسی بسته بندی شود.  0

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط گازدار به روسی بسته بندی شود.  1

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط گازدار به روسی بسته بندی شود.  2

ZhangJiaGang City Fillpack Machinery Co.، Ltd.، تجهیزات سفارشی را با توجه به نیاز مشتری، برای حل مشکل آب.

شرکت ما در ارائه مجموعه کاملی از تجهیزات پر کردن آب، خط تولید پر کردن و بسته بندی آب بطری برای کارخانه آب، ساخت کارخانه آب، برنامه ریزی کارگاه، انتخاب تجهیزات، نصب و راه اندازی تخصص دارد.