در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط تولید Filling به اکوادور بسته بندی شود.

August 2, 2023

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط تولید Filling به اکوادور بسته بندی شود.

خط تولید پر کردن یک سیستم تولید بسیار خودکار است که به پر کردن دقیق محصولات مایع یا پودری (مانند شیر، آبمیوه، نوشیدنی، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره) در ظروف بسته بندی اختصاص دارد.

 

قسمت پر کردن:پس از آماده شدن ظروف، خط فرآیند پر کردن را آغاز می کند.محصولات مایع یا پودری از طریق واحد پرکننده به هر ظرف تزریق می شود.این واحدها معمولاً مجهز به سیستم های اندازه گیری با دقت بالا هستند تا اطمینان حاصل شود که هر ظرف با مقدار دقیق پر می شود.


بسته شدن بطری یا ظروف بسته بندی:پس از پر شدن، برای حفظ تازگی و ایمنی محصول، ظرف باید آب بندی شود.خط تولید به طور خودکار درپوش ها را نصب و بسته می کند تا از هوابندی ظروف اطمینان حاصل شود.


برنامه برچسب (اختیاری):برخی از خطوط تولید ممکن است مجهز به سیستم درخواست برچسب نیز باشند که می تواند به طور خودکار برچسب هایی از جمله اطلاعات محصول، تاریخ تولید و غیره را اعمال کند.


به طور کلی، خط تولید پرکننده، فرآیند پر کردن محصول کارآمد، دقیق و بهداشتی را از طریق مراحل خودکار، از تغذیه ظروف، پر کردن، دربندی، تا تحویل محصول نهایی به دست می‌آورد و راه‌حل‌های تولید با کیفیت بالا و باکیفیت را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد.این روش تولید بسیار خودکار، راندمان تولید را تا حد زیادی بهبود می بخشد، هزینه های نیروی کار را کاهش می دهد و کیفیت محصول و استانداردهای بهداشتی را تضمین می کند.

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط تولید Filling به اکوادور بسته بندی شود.  0

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط تولید Filling به اکوادور بسته بندی شود.  1

آخرین اخبار شرکت در 2 آگوست 2023، ما ترتیبی دادیم که خط تولید Filling به اکوادور بسته بندی شود.  2

ZhangJiaGang City Fillpack Machinery Co.، Ltd.، تجهیزات سفارشی را با توجه به نیاز مشتری، برای حل مشکل آب.

شرکت ما در ارائه مجموعه کاملی از تجهیزات پر کردن آب، خط تولید پر کردن و بسته بندی آب بطری برای کارخانه آب، ساخت کارخانه آب، برنامه ریزی کارگاه، انتخاب تجهیزات، نصب و راه اندازی تخصص دارد.